На скандальному пляжі в Одесі болгаркою пиляють паркан, який перекрив доступ до моря.

0
22

Вранці 20 червня на пляжі “Отрада” біля канатної дороги болгаркою спиляли паркан, який був встановлений людьми які вважають себе “власниками пляжу”. Це сталося в присутності представників департаменту комунальної власності, одеських депутатів і активістів.

Повторный рейд на пляж "Отрада" (канатная дорога), напомню, что это уже не первый поход с проверкой, и в прошлый раз уже вроде как почти всё было "чинно-благородно": fb.com/DemAlliance.Odessa/posts/2796693903680233, но остались ещё некоторые несоответствия :-pКто хочет пойти в следующий раз в Лузановку (Продмаш), на 10 ст. Большого Фонтана (Зебра) и любые другие не свободные пляжи – сообщайте! ДемАльянс – Одеса, Зелений лист, ГОДепартамент коммунальной собственности зафиксировал неустранение нарушений. На этот раз вышел к нам собственник с автоматом и целью применить огнестрельное оружие на поражение, которого обезоружили впоследствии, пытался мешать демонтажу незаконного забора, препятствующего попаданию на пляж и к воде. Соответствующих документов собственник не предоставил, забор был демонтирован.

Опубліковано Юрієм Дяченком Четвер, 20 червня 2019 р.

Нагадаємо, раніше касирша і охорона пляжу не пускала на територію пляжу людей, які відмовлялися платити. А після вважаючи себе власниками води і піску, орендарі пляжу погрожували зброєю депутатам, які намагалися пройти на територію.
Сьогодні представники департаменту комунальної власності прийшли на цей пляж встановити, чи усунені порушення, серед яких – перекриття доступу до пляжу та ліжаків, які заставлені та самого моря.
Коли робітники почали зносити паркан болгаркою, невідомі спробувалі залити генератор водою. Після чого на пляжі з’явилися люди з автоматами.
Пізніше до активістів вийшов орендар Ігор Рєзнік. Він прініс ксерокопії документів, які ніби то підтверджують право власності на цей пляж.
Як пояснивши Ігор Рєзнік, він готовий був стріляті людям по ногах, щоб захистити свою власність.

Поліцію викликали на місце події, проте поки ніхто не приїхав.