На одеських пляжах відпочиваючих чекає сюрприз: розкриті подробиці

0
100

На всіх пляжах Одеси без винятку дозволено купання в морі

Про це повідомляє прес-служба Одеської міськради.
Так, на 9 міських пляжах були взяті 48 проб морської води.
Згідно з даними лабораторних досліджень, проведених ГУ «Одеський лабораторний центр МОЗ України», всі спроби відповідають нормативним вимогам.

Тому купання дозволено на всіх без винятку міських пляжах.
Раніше ми повідомляли, одесити і гості міста зможуть поскаржитися на порушення на пляжах.
Одеська влада створили на базі департаменту комунальної власності міськради мобільну групу, яка буде діяти в період курортного сезону, повідомляє прес-служба мерії.
«Дана група регулярно проводить перевірки дотримання норм Правил устаткування та експлуатації пляжів Одеси, а також умов договору оренди орендарями пляжів», – повідомили в муніципалітеті.
У міськраді уточнили, що напередодні літнього сезону було проведено нараду з орендарями пляжів про забезпечення вільного доступу на територію пляжів.
Про всі порушення, виявлені на пляжах, одеситів і гостей міста просять повідомляти за телефонами: 15-35, (048) 705-55-55, (0482) 630282, (048) 7055171.

pressa.od.ua

Також повідомлялося, одесити подали петицію з вимогою прибрати лежаки на пляжі.
На сайті президента України з’явилася петиція з вимогою звільнити пляжі Одеси від комерції і забезпечити до них вільний доступ одеситів і гостей міста.
Автором документа є Ян Камнев.
Він зазначає, що в даний час велика частина території громадських пляжів недоступна для безкоштовного відпочинку, а решти недостатньо для всіх бажаючих.
«70% території пляжу, заставленій лежаками, захопленої рестораном або нічним клубом – порожні, а люди, що прийшли на пляж тісняться на 30% території», – пише він в зверненні.