На Монастирському пляжі почалося будівництво «бази маломірного флоту»

0
321

На Монастирському пляжі в Одесі сьогодні почалося будівництво об’єкта під назвою «база маломірного флоту».

Робочі і техніка прибули туди рано вранці, розповіли читачі.

Інформаційний плакат повідомляє, що будувати будуть тільки настил на палях, хоча у проекті, який демонстрували громадськості, фігурувала ще і двоповерхова будівля.

Замовником робіт виступає комунальна установа «Рятувально-водолазна служба», а інвестор – приватна компанія «Рятувально-водолазний центр». Фірму очолює колишній співробітник муніципальної рятувальної служби Василь Гришко. Крім того, вона пов’язана зі будкомпанією «Базальт» Баграта Єгіазаряна.

На настилі будуть зберігатися плавзасоби рятувальників (той самий маломірний флот) і інвесторів. Судячи з усього, мова йде про скутерах та інших водних атракціонах, які будуть здаватися напрокат.

Нагадаємо, в кінці червня минулого року прямо на пляж вторглася важка техніка і увігнала в пісок бетонні опори, викликавши обурення відпочиваючих. Тоді заявили, що роботи оплатив зі своєї кишені «головний рятувальник Київського району» (очевидно, мався на увазі Гришко), який ініціював створення в цьому місці рятувальної станції. Мер тоді розпорядився демонтувати палі до появи проекту, що і було зроблено. Проект з’явився восени 2017 року.

Фото читачів