Всеукраїнський громадський рух #SOSмайбутнє, Art Ukraine Foundation і громадська організація «Мой дом Одесса» проведуть 16 липня о 22:00 інформаційну акцію з порятунку унікальної пам’ятки архітектури в центрі Одеси – будинку Руссова.

Планується демонстрація відеоролика про будинок Руссова на фасаді самого будинку. На акцію запрошені впливові люди, які можуть допомогти будівлі зберегтися. За допомогою цієї акції ми зможемо поставити питання про порятунок будинку Руссова на національний рівень. Адже насправді наші співвітчизники не мають уявлення про те, що болить у нас, одеситів. Ми повісимо на фасад екран за допомогою автовишки та спроектуємо на нього відео. Бюджет підготовки акції становить 12 тисяч гривень, – кажуть громадські діячі.

«Ми вимагаємо притягнути до відповідальності винних у навмисному руйнуванні пам’ятки архітектури і повернути її у власність міської громади з тим, щоб на засадах відкритого конкурсу обрати гідного інвестора для відновлення. Планується вулична демонстрація відео про саму будівлю на фасаді самого будинку», – додають організатори акції.