Молдавського рецидивіста, який втік з Італії, затримали в Одеській області

0
8
Прикордонники Білгород-Дністровського загону в Одеській області на пункті пропуску «Маяки» затримали громадянина Молдови, який знаходиться в міжнародному розшуку. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.
Ввечері 5 серпня на пункт пропуску «Маяки» для в’їзду в Україну прибув легковий автомобіль «Audi», в якому в якості пасажира знаходився громадянин Молдови. У процесі здійснення прикордонного контролю з’ясувалося, що він наявний в базі даних Інтерполу і знаходиться в міжнародному розшуку за вчинення злочинів на території Італії.
Зокрема, згідно з італійським кримінальним кодексом, чоловік повинен бути притягнутий до відповідальності за вчинення злочинів, передбачених ст. 624, 625, 110 (крадіжка, грабіж, влаштований групою осіб з обтяжуючими обставинами).
У зв’язку з цим фактом відправлено лист до Українського бюро Інтерполу, а затриманного передано співробітникам Національної поліції в Одеській області. Швидше за все, на чоловіка чекає екстрадиція до Італії, де він потрапить в руки правосуддя.