Міський голова Одеси Геннадій Труханов вирвав з рук кореспондента «Мегафон» Богдана Осинського телефон після прохання журналіста прокоментувати деякі висловлювання мера на адресу відомої місцевої екозахисної організації «Зелений лист».
Інцидент стався 5 липня в залі засідань Одеської обласної державної адміністрації. Питання журналіста стосувалося недавньої заяви міського голови на апаратній нараді в муніципалітеті.
«Перевищення в дренажних водах, які зливають у море, в три – три з половиною рази за такими показниками, як сульфати натрію, сухий залишок, хрому більше в чотири з половиною рази. Ми десятиліттями зливаємо в море. А в морі можна це зливати? Хтось ставив собі це питання? У нас є «Зелений лист», «Зелений глист», ще щось таке. А ось хтось ставив собі ці питання?», – заявив тоді мер.
Редакція видання зараз вирішує питання про звернення до правоохоронних органів.
За інформацією «Виборчком», громадський рух «Зелений лист» займається захистом зелених насаджень від вирубки. Зокрема, навесні активісти виступали проти підрізування дерев на схилах Одеси і на Трасі здоров’я, яка проводилася пізніше, ніж це належить, тобто вже під час руху соків в стовбурах дерев. Також активісти часто виступають проти спроб вирубувати дерева в місті, неправильного їх підрізування і омолодження, а також проти розширення Французького бульвару.