Конкурс проектів з благоустрою парку Шевченка залишився без переможця

0
16
В Одесі провели другий етап конкурсу на кращий проект благоустрою парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко як центру української національної культури, однак знову безуспішно – журі не змогло вибрати переможця. Про це повідомили в прес-службі мерії.
Нагадаємо, це вже друга спроба провести конкурс. В першому турі участь взяли лише 3 проекти, однак жоден з них не відповідав вимогам. Тоді чиновники вирішили продовжити конкурс, щоб більше авторів могли представити свої ідеї.
Однак і цього разу не вдалося обрати переможця. Члени журі відзначили, що в проектах багато цікавих ідей, але жоден з них не може бути рекомендований до реалізації як найкращий. Таким чином, головний приз конкурсу – 130 тисяч гривень не дісталися нікому.
Відзначимо, грошові призи отримали учасники, які зайняли призові місця. Автори проекту, який посів 2-е місце отримали 80 тисяч гривень, а за 3-е місце вручили 50 тисяч гривень. Також одному з учасників вручили заохочувальну премію в розмірі 40 тисяч гривень.
Члени журі вирішили рекомендувати виконкому використовувати кращі ідеї, а авторів проектів-призерів залучити до проектування благоустрою парку.