Керуюча компанія продала ЖК «Аркадійський палац» третім особам

0
13

Паркінг житлового комплексу «Аркадійський палац», розташованого над головною алеєю Аркадії, продали невідомій структурі, яка має намір звести на цьому місці готель.

Про це розповіли самі мешканці «Аркадійського палацу».

Свого часу місця в паркінгу мешканцям продавала компанія-забудовник – відомий «Прогрес-строй». Після завершення будівництва будинок передали в управління керуючої компанії «Управдом», яку пов’язують з власниками «Прогрес-буд». Ця схема, в загалі, типова для Одеси: забудовник, звівши будівлю і продавши квартири, нав’язує мешканцям власну керуючу компанію, щоб тепер продовжувати заробляти ще й на комунальних послугах та супутніх платежах.

Однак у випадку з «Аркадійським палацом» ситуація набула і зовсім гротескних форм: керівництво «Управдома» вирішило по другому колу продати паркінг, місця в якому «Прогрес-строй» вже продав мешканцям ще на етапі будівництва.

Покупцем стала фірма, назви якої мешканці не знають. За їхньою інформацією, на місці паркінгу планують побудувати готельний комплекс, який таким чином розташується на самому обриві над центральною алеєю Аркадії – але ж схили тут ніяк не пристосовані для того, щоб витримати капітальну конструкцію.

25 липня на територію житлового комплексу прибув екскаватор, який почав ламати будівлю паркінгу. Силову підтримку заходу здійснювали працівники однієї з охоронних фірм міста. Місцеві жителі заблокували роботу техніки і викликали поліцію. У цій ситуації незвані гості змушені були піти. Однак жителі «Аркадійського палацу» впевнені: історія ще досить далека від завершення.