Управління дорожнього господарства Одеської міської ради розглянуло пропозиції учасників конкурсу з вибору компанії, яка займеться капітальним ремонтом території дендропарку Перемоги.

За даними системи електронних закупівель Рrozorro, торги відбулися 13 березня. В аукціоні хотіли брати участь три компанії: ТОВ «Пріморгрупп», ТОВ «БВК «Пік-строй» і ТОВ «Евродор», однак до участі допустили тільки дві. Пізніше пропозицію ТОВ «Пріморгрупп» відхилили. Незважаючи на те, що компанія готова була працювати за менші гроші, ніж єдиний залишився конкурент – ТОВ «БВК «Пік-строй», її пропозицію відхилили. У протоколі засідання рішення про вибір більш дорогої пропозиції пояснили тим, що ТОВ «Пріморгрупп» заявило про відсутність боргів перед податковою, а перевірка показала, що борг є.

Таким чином, переможцем конкурсу призначили ТОВ «БВК «Пік-строй», яка погодилася працювати за 32 мільйони 460,3 тисячі гривень.

За даними держреєстру юридичних осіб, серед засновників компанії ТОВ «БВК «Пік-строй» значиться Марина Лозовенко – депутат Одеської міської ради від партії «Довіряй справах».

Саме ця компанія робила реконструкцію Тираспільській площі.