Скульптурна композиція «Двері раю» днями з’явиться в Одесі на будівлі заводу «Стальканат».
Одеський художник Олександр Мілов створює скульптуру зі сталевих труб, яка зображує янгола, що завис у повітрі в позі лотоса з палаючим мечем, лежачим на колінах, і мобільним телефоном в руках. За задумом автора, янгол повинен відповідати  образу Архангела Михаїла.
За легендою Архангел Михаїл переміг зло, замкнувши його під землею, після чого він став охороняти вхід в рай.
«Мобільний телефон в його руках має на фасадній частині символ –  замкову щілину, що світеться, і символізує двері в рай. З невидимою спостерігачеві боку телефону, на палаючому екрані зображений годинник, що йде у зворотному напрямку, дзеркально поточному на даний момент часу. З’єднання релігійного образу і сучасного, звичного всім мобільного телефону нагадує про забутий зв’язок з вищими силами. Образ говорить, про те, що у кожного з нас є своя персональна двері в рай, в яку ми годинами дивимося, намагаючись побачити світло в кінці тунелю … З якого він дивиться на нас», – пояснює філософію свого твору Олександр Мілов. Одеський художник Олександр Мілов прославився скульптурною композицією «Любов» на фестивалі сучасного мистецтва Burning Man в пустелі Блек Рок США.
Висота нової конструкції «Двері раю» у верхній точці після монтажу становитиме 33 метри 33 см. Передбачене світлове оздоблення композиції для видимості в нічний час, яке буде імітувати палаюче лезо меча і німб. Також в елементі, що зображає мобільний телефон, буде світитися вигаданий логотип у вигляді замкової щілини.