В Одесі пройшов чемпонатів з будівництва прянечних будиночків

0
20
У першому в світі чемпіонаті з будівництва пряникових будиночків взяли участь шість команд: 4City, Hub, Atom space, асоціація «Туризм Одеси», організатори Вишиванкового фестивалю і журналісти.
У кожної з команд – солодкий набір: вироби з тіста, мармелад і зефір. Учасники отримали різні завдання.
Поки одні робили будиночок Цукерберга і мандрівника, інші малювали на тему підводного світу, Одеси, а хтось будував “будиночок на Марсі”.
На другому етапі змагання належало скласти конструкцію в одне ціле. Завершальне завдання – прикрасити верхівку виробу з закритими очима. Визначили кращий будиночок діти. Перемогла команда Вишиванкового фестивалю, яка побудувала житло творця Facebook Марка Цукерберга.
Дарина, учасник команди-переможця: «Ми взагалі не очікували, що переможемо. Ми абсолютно не готувалися до цього конкурсу і ні у кого не було досвіду збирання пряникових будиночків і малювання глазур’ю».
Нагадаємо, в цьому році з 19 по 25 грудня в п’яте пройде благодійна виставка пряникових будиночків. У ній можуть взяти участь всі бажаючі. Тема – космос. А 25 грудня пройде благодійний аукціон.
Наталя Василенко, співорганізатор виставки пряникових будиночків: «Всі виручені кошти ми передаємо батькам Петі Попазова. Він зараз перебуває на лікуванні в Білорусі. У нього досить складний вид раку, і ось ми його підтримуємо усією Одесою».
Приносити свої роботи можна до 18 грудня в лабораторію Gift Lab, що на вул. Канатній, 45. Головне, щоб всі елементи вашого будиночка були їстівними.