Комунальне підприємство «Одесміськелектротранс» 8 січня запустить на лінії трамвайні вагони, прикрашені гірляндами з нагоди святкування Різдва Христового
Про це повідомили в прес-службі мерії Одеси. Вагони вийдуть на маршрути з різних районів міста і пройдуть в центральній його частині – в парк Шевченка і на Старосінниу площу.
«Городяни й туристи зможуть не тільки помилуватися трамвайними вагонами, зібраними працівниками КП «Одесміськелектротранс», а й проїхатися в них вулицями міста», – повідомили в прес-службі.
Відзначається, що в святкових трамваях пасажирів зустрічатимуть колядники, дітям будуть роздавати подарунки. По прибуттю на Старосінну площу – приблизно о 19:00 – з Різдвом Христовим пасажирів привітають хор Одеської єпархії і Різдвяний вертеп.
Під акомпанемент живої музики лунатимуть народні колядки та різдвяні пісні. У мерії також додали, що складено спеціальний розклад для пересування святкових трамваїв.
Наприклад, один вагон стартує в Аркадії о 17:43 і пройде по проспекту Шевченка, інший – почне рух о 17:15 з Куликова поля, проїде через 6-й станцію Великого Фонтану, Тираспольську площу, маршрут третього вагона проходить по Люстдорфськії дорозі, четвертого – через Преображенський парк, п’ятого – через житловий масив Черемушки та інше. У різних «точках» в певний час у всіх святкових трамваїв заплановані зупинки.