У Білгороді – Дністровському відновили ремонт доріг

0
38

На в’їзді в Білгород-Дністровський, в мікрорайоні «Вершина», проводять ремонтні роботи. У зв’язку з проведенням дрібного поточного (так званого «ямкового») ремонту перекрили рух на вулиці Ізмаїльської (на ділянці вулиці від Ізмаїльського провулка до вулиці 30-років Перемоги).
На першому етапі проведуть фрезерування дефектного покриття в місці вибоїн дорожнього полотна, а потім укладуть новий асфальт. У ремонтних роботах ділянки, який був визнаний за станом дорожнього полотна одним з найгірших в місті, задіють рециклер, недавно придбаний міською владою.
«Міський центр« Благоустрій »своїми силами робить ямковий ремонт доріг, – повідомив начальник міського центру Ігор Мальцев. – Придбаний для цих цілей за кошти міського бюджету рециклер бере відходи асфальту, переробляє їх і закладає ями. Паралельно наші співробітники спилюють гілки розрослися дерев, які заважають проводам і становлять небезпеку для жителів, а також прибирають сміття уздовж бордюрів. Тобто, ми проводимо весь комплекс робіт. Треба сказати, що дорога цей не ремонтувалася серйозно з часів Радянського Союзу, тільки час від часу латали дірки ».
Ремонтні роботи на вулиці Ізмаїльської триватимуть кілька днів, після чого буде відкрито рух автотранспорту.
Також роботи з капітального ремонту дорожнього покриття йдуть по вул. Франко. Більше 300 метрів дороги капітально відремонтують за кошти міського бюджету підрядною організацією, яка виграла тендер. Ремонт ведеться на найбільш аварійній ділянці вулиці Франка, за яким проходять основні міські автобусні маршрути. На ці роботи виділили з міського бюджету 1 мільйон гривень. Загальна вартість робіт близько 1,5 млн.грн.

Додамо, на вулиці Єврейській (колишня Кірова) в Білгороді-Дністровському машина знову потрапила у величезну яму. Своєрідна пастка для автомобілів біля ЦНАП з’являється систематично. І хоча комунальники періодично засипають провал, покривають асфальтом, але щорічно підземні тунелі саме на цій вулиці показують городянам свій норов.