Неможливо переоцінити користь рекламодавцю від того, що йому дає широкоформатний друк на тканині, папері, плівці або сітці. Населення давно звикло до того, що на банерах рекламують найцікавіше, будь це виступ музичних зірок або розпродаж закордонної техніки. Тим більше важко не помітити реклами, що стоїть вздовж дороги або центральної площі.

Компанія Фактор Принт пропонує своїм теперішнім та майбутнім клієнтам виготовити продукцію для зовнішньої та внутрішньої реклами. Усередині приміщень розміщуються плакати на папері або полотні з зображеннями підвищеної чіткості.

Зовнішня реклама друкується на спеціальній банерній тканині або будівельній сітці. Тут не потрібна особлива чіткість зображення, так як дивитися на нього, будуть на відстані. Мешканці міст давно примітили, що під час реставрації або ремонту об’єкта його обтягують тканиною із зображенням будівлі. Це ще один приклад широкоформатного друку, який вписався в сучасне життя.

Замовити рекламу на банерах в Одесі пропонує компанія Factor Print. Крім того, вона випускає поліграфічну і сувенірну продукцію, яку обожнюють купувати гості міста. Всі зразки товарів представлені на сайті компанії і доступні через онлайн замовлення.