Оперний театр сьогодні ввечері підсвітять фіолетовим кольором на знак підтримки недоношених дітей

0
15
В рамках акції на підтримку недоношених дітей сьогодні, 17 листопада, Одеський оперний театр підсвітять фіолетовим кольором, щоб привернути увагу суспільства до цієї проблеми.
Про це  повідомили сьогодні, 17 листопада, в Департаменті інформації Одеської міської ради.
Як відзначили в департаменті, вже дев’ятий рік 17 листопада по всьому світу відзначається Міжнародний день недоношених дітей. У цей день педіатри, неонатологи, батьки і просто небайдужі громадяни в 200 країнах світу об’єднуються для підтримки недоношених дітей.
Цього року Одеса вперше приєднається до всесвітньої ініціативи, в рамках якої 17 листопада відомі архітектурні споруди підсвітлюють фіолетовим кольором. Ця ініціатива покликана привернути увагу суспільства до питань здоров’я недоношених дітей і профілактики передчасних пологів.
В рамках акції на підтримку недоношених дітей буде включено фіолетове підсвітлювання Одеського національного академічного театру опери та балету.
В акції візьме участь головний позаштатний педіатр міського департаменту охорони здоров’я Ганна Луньова, яка поінформує одеситів про надання допомоги недоношеним дітям в нашому місті.