Одеський санаторій «Ластівка» приєднають до дитячої лікарні

0
88

Дитячий протитуберкульозний санаторій «Ластівка» міста Одеси планують приєднати до дитячої лікарні імені Резника.
Про це повідомила 21 лютого на засіданні муніципальної депутатської комісії з питань охорони здоров’я заступник міського голови Світлана Бедрега. За словами чиновниці, «Ластівка» відноситься до спеціалізованих установ і повинна фінансуватися з обласного бюджету. Незважаючи на це, місто все одно знаходило кошти на утримання установи – до 115 мільйонів гривень щорічно.

«Мерія зверталася в ОДА. Облрада мала прийняти на баланс, але у них не було бажання. Більш того, 60% дітей, що лікуються там – не жителі міста», – поскаржилася віце-мер.
Додамо, що основним поштовхом до реорганізації санаторію стали приписи Державної служби України з НС після вересневої трагедії в літньому таборі «Вікторія». За запевненням чиновників, до теперішнього часу вже є технічний висновок про стан існуючих будівель і споруд (практично всі об’єкти не підлягають капремонту).

«Ми зараз вже обговорюємо, що там буде. Один-два корпуси може й залишать. Але все інше потрібно знести. Я думаю, що там має бути медичний лікувальний заклад», – також повідомила Бедрега.

Голова комісії з охорони здоров’я Тетяна Малихіна зазначила, що депутати прийняли озвучену інформацію до відома, і остаточне рішення з цього приводу приймуть на сесії Одеської міськради.

«Ми не зможемо голосувати, поки не усвідомимо, що там буде», – зазначила Малихіна.