Одеські руфери переночували в готелі «Одеса» на морському вокзалі, який не працює вже сім років.

«Височенний кинутий готель до сих пір зберігає меблі у кімнатах та алкоголь в міні-барах, – розповів один з учасників «експедиції» Євген Лата. – Звідси відкривається прекрасний вид Одеси».

Екстремали провели ніч в президентському люксі «Одеси» з інтер’єрами 90-х років. На момент закриття готелю доба у такому номері коштувала 1800 грн.

Готель «Одеса» був побудован та здан в експлуатацію у 2001 році. Готель, який спочатку називався «Кемпінські», налічує 158 номерів, з них один президентський, десять класу «люкс», 15 – класу «напівлюкс», 132 стандартних. Місце для готелю було обрано вкрай невдало, та й збудували його з серйозними порушеннями, тому в основному він був порожнім. У 2011-му «Одесу» закрили. Порт кілька разів намагався залучити інвестора для відновлення роботи готелю, але невдало. У 2015 році з’явився проект реставрації готелю за 14 млн грн, але до робіт так і не приступили.

В даний час 80% готелю належить державі, 20% – приватній фірмі ТОВ «Готель «Одеса», єдиним засновником якої є кіпрська компанія «Арріева інвестментс ЛТД».

Фото Євгена Лати