Одеська облрада закуповує 6 седанів і один позашляховик за 4 мільйони

0
277
Такий тендер розміщений на сайті закупівель Prozorro.
Загальна ціна лота становить 4 млн. 100 тис грн. Тобто в середньому вартість автомобіля становитиме 585 тис. Хоча одна машина в переліку явно буде більш високого класу, ніж всі інші.
Так, п’ять автомобілів будуть ставитися до економ-класу. Цікаво, що автотранспортне підприємство облради у всіх випадках вказало колір авто. Так, ці машини мають бути білого кольору, з міським циклом не більше 8,1 літрів на 100 км і переднім приводом.
З додаткових опцій вказали решітку радіатора з хромованими вставками, дверні ручки і бічні дзеркала в колір кузова, атермальні скла із захистом від ультрафіолетового випромінювання, зовнішні дзеркала з електрорегулюванням і обігрівом, мультифункціональне кермо з регулюванням по висоті і глибині, а також аудіосистемою і телефоном.
Ще одну легкову машину куплять також білого кольору, але більш економічну з переднім приводом, витратою 7,8 літрів на 100 км і приблизно тими ж додатковими функціями.
А ось третій лот – кросовер червоного кольору типу універсал з повним приводом, інтелектуальною системою активного розподілу крутного моменту, з можливістю примусового розподілу між осями в співвідношенні 50:50, 7-ступінчастим варіатором, але при цьому економічний – витрата в місті не більше 8, 4 літри на 100 км.
З додаткових функцій вказали сріблясті декоративні накладки переднього і заднього бампера, хромований холдинг віконної лінії, задній інтегрований спойлер, світлодіодні вогні денного світла, галогенні фари головного світла, Кермо оздоблено шкірою, оздоблення переднього центрального підлокітника штучною шкірою, круїз-контроль, систему допомоги при парковці з камерою заднього виду з динамічними графічними підказками.