Напередодні Нового року поліція Одеси буде шукати нелегальних торговців феєрверками і петардами

0
20

На цьому тижні поліція проведе рейди по місцях незаконного продажу піротехніки. Про це повідомила керівник прес-службі управління патрульної поліції Одеси Алла Марченко.

Вона зазначила, що рейди будуть спільними, особливу увагу приділятимуть стихійним точкам продажу піротехніки. За словами Марченко, у таких вуличних продавців зазвичай немає дозволів на продаж та відповідних ліцензій. Під час рейдів всіх торговців, що не мають ліцензій, разом з товаром будуть доставляти в у відділення поліції для з’ясування всіх обставин.

«Не варто купувати на вулиці. Ви абсолютно не впевнені що це за товар, і використовуючи його ви можете наразити на небезпеку себе та тих людей, які будуть перебувати поруч. Якщо є бажання відзначати Новий рік з використанням піротехніки, купуйте її в магазинах, де є ліцензія і сертифікати», – підкреслила Марченко.

Начальник патрульної поліції Одеси Юрій Рибак нагадав, що піротехніку можна використовувати не ближче ніж за 30 метрів від житлових будинків. Неможна запалювати під навісами, тримати гніт під час запалювання біля особи, направляти піротехніку в сторону людей, в тому числі не можна кидати під ноги петарди.

Нагадаємо, в новорічні свята на вулиці Одеси вийде близько тисячі правоохоронців.