На проект нової транспортної розв’язки у “Двох стовпів” обіцяють виділити кошти з держбюджету

0
224
Як повідомили в прес-службі Служби автомобільних доріг в Одеській області, в 2018 році планується відновлення розробки робочого проекту будівництва транспортної розв’язки на автомобільній дорозі державного значення «Обхід міста Одеси», більш відомої як розв’язка “Два стовпи”. Роботи оплатять із державного бюджету.
В даний час необхідно відновити дані інженерних геологічних і геодезичних вишукувань, внести зміни в проектно-кошторисну документацію  будівництва. Також вирішити питання землевідведення та розробити проектні рішення що до перенесення газопроводу, який потрапляє в зону будівництва транспортної розв’язки.
Існуюча розв’язка, яка з’єднує автомобільні дороги державного значення М-15 Одеса-Рені (на Бухарест), М-16 Одеса-Кучурган (на Кишинів) і «Обхід міста Одеси» не відповідає сучасним вимогам через зростання інтенсивності руху, значного збільшення великовантажного автотранспорту і низької пропускної здатності.
Відзначається, що в 2009 році Одеська філія ДП «Укрдіпродор» – «Одессагіпродор» почала розробку даного проекту, але, через брак фінансування, роботи не завершила.