На півночі Одеської області побудують сонячну електростанцію за 12 млн. євро

0
28
Влада Кодимського району підписала договір з інвестором про створення сонячної електростанції.
Підписання договору на реалізацію інвестиційних зобов’язань в рамках створення сонячної електростанції і створення додаткових робочих місць між суб’єктом підприємницької діяльності ТОВ “САНХАБ” (співзасновник і директор М.Ю. Котляров) і Кодимської РДА (голова В. П. Козачок) було підписано в п’ятницю, 20 жовтня.
Дозвіл від “Обленерго” на будівництво фотогальванічної станції для виробництва електроенергії з використанням сонячного випромінювання вже отримано.
Вартість проекту становить понад 12 млн. євро. Будівництво почнеться після отримання всіх дозволів і угод, відведення земельної ділянки та визначення її цільового призначення.
На першому етапі планується створення двадцяти робочих місць, будівництво під’їзних шляхів, нової трансформаторної станції та іншої необхідної інфраструктури. Податки будуть надходити до місцевих бюджетів.
Сонячна електростанція буде розміщена на території Сербовскої сільської ради.
“Кодимщіна отримала унікальну можливість впровадити ще один з найперспективніших планів і підвищити рейтинг інвестиційної привабливості колись депресивного району”,- зазначив голова РДА В.Козачок.