Про це повідомила на апаратній нараді в мерії директор міського департаменту культури та туризму Тетяна Маркова.
За її словами, з таким проханням напередодні сторіччя з дня народження відомої скрипальки звернулася сім’я музикантів Гілельс – Коган
Нагадаємо, Алея зірок Одеси відкрилася в 2014 році на Ланжеронівській вулиці і розташована вздовж будівлі Музею морського флоту. Під першою зіркою, присвяченій самому місту, була закладена капсула часу з посланням одеситів майбутньому поколінню. Автором тексту став сатирик Михайло Жванецький.
Решта зірок носять імена наших славних земляків: поетеси Анни Ахматової, письменників Ісаака Бабеля, Юрія Олеші, Михайла Жванецького, режисера Кіри Муратової. Щорічно (в День міста) на Алеї з’являються нові імена відомих людей, які народилися або працювали в Одесі. Наприклад, зірка старшого брата Єлизавети, всесвітньо відомого піаніста Еміля Гілельса, була відкрита в 2016-му. Е. Гілельс народилася в Одесі. Навчалася у професора Петра Столярського та в Московській консерваторії. У 1935 році отримала другу премію на II Всесоюзному конкурсі (випередив Давида Ойстраха). У 1937-му – третю премію на Міжнародному конкурсі імені Ізаї в Брюсселі. У 1949 році вийшла заміж за відомого скрипаля Леоніда Когана. Померла в 2008-му.