«Молдавська залізниця» відправить до Одеси модернізований потяг

0
34
Керівництво державного підприємства «Молдавська залізниця» прийняло рішення відправити у маршрут на Одесу модернізований потяг. Про це пишуть молдавські ЗМІ.
Як стало відомо, вже незабаром поїзд, модернізований на заводах в Румунії, зв’єднає Кишинів та Одесу.
У вагонах, які курсуватимуть за цим маршрутом, є Інтернет WI-FI, м’які крісла і телевізори. Всього поїзд може прийняти одночасно до 260 пасажирів.
З Кишинева потяг буде відправлятися в 8:11, з Одеси – о 16:54. Як очікується, взимку потяг буде ходити три рази на тиждень, а влітку – щодня. Не виключається, що влітку маршрут продовжать до курорту Затока.
Вартість квитків, залежно від класу, з Кишинева, складе від 140 до 170 леїв. Скільки квиток буде коштувати в Одесі, поки не повідомляється.
Перший рейс поїзд зробить вже за десять днів.
Нагадаємо, про запуск цього модернізованого поїзда повідомлялося ще на початку цього року, за результатами зустрічі представників молдавської та української залізниць за посередництва глави Одеської ОДА та представників європейської місії EUBAM.
Наразі між Одесою і Кишиневом курсує старий поїзд, що складається з чотирьох вагонів з сидячими місцями. Поїзд розрахований на 120 пасажирів. Час в дорозі складає 4 години 20 хвилин.