Цукерки “Московські” з символікою країни агресора розлітаються по Україні

0
95
Цукерки “Московські” серії “Золотий запас” не є імпортним продуктом. Вони виробляються в Україні, а саме в Дніпрі. На обгортці написи зроблені росийською, прикрашають напис купола собору Василя Блаженого – один з культурних символів країни – агресора. Виробником цієї “диво-продукції”, яка поволі несе в маси символіку окупанта, є товариство “Малібі Фрудс”.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомила користувач Надія Таршин.
“Сьогодні багато розмов точиться навкруг фабрик “Рошен”, а я пропоную придивитися, до тієї продукції, яку випускають у нашому рідному місті Дніпро по вулиці Марії Кюрі, 5, тов. “Малібі Фрудс”. Подивіться на цю обгортку, хіба ж не цікаво? Під самим носом у Дніпровської патріотичної влади. Я привезла ці цукерки з м. Рівне майже тиждень тому, їх передала моя подруга для онука. Знаючи, де вона купує цукерки, я не думаю, що вона роздивлялася назви і виробника, просто попросила смачних. Реакція мого 10-річного онука мене порадувала. Він приніс цукерку, ткнув мені її під ніс, запитав, що це я привезла і звідки, додивився виробника, був прикро вражений, що це у Дніпрі і сказав, що їсти цю гидоту не буде. А якою буде реакція у нас???”- написала жінка на  сторінці у Фейсбук.
Редакції Одеського Дайджесту не вдалося знайти сайта згаданої компанії для того щоб зв’язатися з виробником і отримати роз’яснення та коментарі. Відзначимо, однак, що випадок, коли виробник повідомляє обов’язкову інформацію про себе і продукті на упаковці товару мовою держави-загарбника, далеко не поодинокий в Україні. Але в даному випадку, на думку користувачів соціальних мереж, мова йде про неприкрите презирство і зневагу виробника до ситуації в Україні і симпатії до російських агресорів.