Чеське підприємство з виробництва електротранспорту планує відкрити завод в Одесі

0
184
Представники компанії приїхали до нашого міста, щоб обговорити деталі майбутньої співпраці.
Вони планують виробляти сучасні трамваї і трамвайні колії для Одеси. За словами мера Геннадія Труханова, завдяки партнерству можна буде не тільки значно модернізувати міський електротранспорт, а й створити нові робочі місця.
«Крім того, що ми будемо вдосконалювати наш парк трамвайний, наш транспорт, крім цього ще й попрацюємо над поліпшенням дорожнього господарства. Я знаю, що у вас є великий досвід. І відкриття робочих місць для нас дуже важливо», – зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.
Під час зустрічі сторони встигли обговорити наступні кроки співробітництва, а вже 16 березня делегація поїде оглядати потужності одеських підприємств, щоб знайти місце для відкриття заводу.
«Хотіли б ми в місті Одесі почати виробництво нових трамвайних вагонів, які, я б сказав, сьогодні в Європі пікові по своїй  технології. Завтра їдемо дивитися пару заводів, після того пропонуємо, щоб делегація фахівців з Одеси приїхала до нас в Чехію, ці вагони безпосередньо подивилися», – сказав директор компанії Kvazar Plus Мілослав Черни.