До єдиної оперативно-диспетчерської служби екстреної медичної допомоги Одеської області підключені два райони – Біляївський та Овідіопольський.

Про це повідомила директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Олена Теряєва.

«Кожен день очікуємо нових звернень на лінію 103 з цих районів, адже в їх межах живе більше 140 тисяч чоловік. З початком літнього сезону до них додасться ще 15-20 тисяч відпочивальників, які приїдуть в Грибівку та Кароліно-Бугаз. Роботою десяти бригад швидкої допомоги охоплені 61 населений пункт Біляївського та Овідіопольського районів, а також міста Біляївка і Теплодар », – сказала вона.

На єдину диспетчерську службу переведені дзвінки з операторів «Укртелеком» і Vodafone. Сьогодні підключать також абонентів Kyivstar та Life.

Нагадаємо, єдиний диспетчерський центр екстреної медичної допомоги відкрився 21 березня на вулиці Академіка Воробйова. До нього одразу підключили Одесу, Чорноморськ і Південний. Новий центр значно скорочує час прибуття бригади медиків до пацієнта. Це стало можливим завдяки автоматизації прийому викликів, електронному контролю усіх етапів надання швидкої допомоги, а також оптимізації управління ресурсами. Тепер на виклик їде найближча бригада за найкоротшим маршрутом.