Діти-сироти Кодимського району отримали шість сертифікатів на житло

0
49
Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування? в Кодимському районі отримали 6 сертифікатів на соціальне і власне житло – всі вони знаходилися на квартирному обліку.
Документи вручили голова Кодимської РДА Вадим Козачок і голова райради Геннадій Гладенький в адміністративній будівлі РДА.
“Гадаю, це найбажаніший подарунок. Адже з вирішенням житлових проблем вирішуються багато питань, у цих дітей з’являється нова перспектива”, – зазначив голова РДА В.Козачок.
Як зазначили виступаючі, це крок назустріч дітям-сиротам. І він зроблений завдяки спільним зусиллям керівництва Одеської області, району, сільських рад, соціальної служби, а також служби у справах дітей Кодимської РДА.
На обліку в Кодимському районі знаходяться 99 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них тільки 9 мають власне житло. Не мають ніякого житла 66 осіб, серед них 50 дітей під опікою, вісім – в прийомних сім’ях, двоє в будинку дитини і шість на повному державному забезпеченні.
Валерій Бурлака і Микита Клімченко відтепер мають житло на правах власності в с.Петрівка. Будинок, вартістю 50 тис. грн. придбаний за кошти місцевих бюджетів. А Марина і Олексій Ткач, Ірина Лужецька, В’ячеслав Іванюк взяли документи на соціальне житло, ціною 716 тис. грн., придбане за рахунок регіонального бюджету.
Додамо, на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Одеську область було направлено понад 36 млн. грн. субвенції з державного бюджету. Крім цих грошей, кошти виділялися з районного та сільського бюджетів.