ДАБІ Одеської міськради оштрафував порушників на суму понад 227 тисяч гривень

0
16

Управлінням ДАБІ Одеської міської ради за період з 18 по 21 червня 2019 року проведено перевірки та обстеження 23-х об’єктів будівництва та реконструкції. Ще за трьома адресами перевірки тривають.

В результаті інспекційної роботи за вказаний період видано 45 направлень на перевірки, скасовані п’ять реєстрацій декларацій, повідомленя про початок виконання будівельних робіт та готовності об’єктів до експлуатації.

За проведеними раніше перевірок накладено штрафи на ряд фізичних осіб на суму 92 тисячі 650 гривень, та ряд юридичних осіб – на суму 134 тисячі 470 гривень.

Штрафні санкції винесені за будівництво, реконструкцію без дозвільних документів індивідуальних житлових будинків, квартир, нежитлових приміщень. Експлуатацію об’єктів, які не введені в експлуатацію. Внесення недостовірних даних в повідомлення, декларації про початок виконання будівельних робіт та готовності об’єктів до експлуатації. Невиконання приписів управління ДАБІ Одеської міськради про усунення порушень. Недопущення посадових осіб управління на об’єкт будівництва.