Частину популярного пляжу в Одесі повернули в комунальну власність

0
20
Прокуратура Одеської області виграла судовий розгляд проти однієї з юридичних осіб, що працюють під брендом «пляж Ібіца».
Друга інстанція Господарського суду прийняла рішення розірвати договір оренди берегозахисної споруди у вигляді штучного пляжу в Аркадії, укладеного Управлінням інженерного захисту та розвитку узбережжя з ПП «Каролайн».
Підставою для розірвання орендної угоди стали грубі порушення положень договору і ігнорування приватним підприємством приписів посадових осіб управління Одеської міськради. Зокрема, частина пляжу «Ібіца», яка перебувала в оренді у ПП «Каролайн», була обгороджена сітчастим парканом, а це перешкоджало вільному доступу до моря.
Всупереч пункту 4.1.10 (заборона будь-якого будівництва) був споруджений дерев’яний настил на всій території пляжу з металевими конструкціями під басейн, а також розміщений об’єкт з ознаками капітальнї будови. Такі порушення були встановлені згідно з актами обстеження пляжу 10 лютого і 9 червня. Порушення орендарі не усунули, що підтверджується протоколом огляду пляжу судовою колегією 12 грудня, підкріпленим відеозйомкою.
В Одеській мерії вже заявили, що на звільненій ділянці планують облаштувати громадський пляж.