Бійня біля Траси Здоров’я: двоє озвірілих тайбоксерів били перехожих прутами

0
23
Сьогодні, 20 червня, біля Траси Здоров’я двоє невідомих нападали і били перехожих і будівельників. Про це повідомляє “УСІ”.
Чоловіки використовували шматки арматури, тротуарну плитку та металеві прути. За словами очевидців, чоловіки нападали на всіх без розбору. Ймовірно, вони перебували в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.
Охорона “7 каналу” спробувала заспокоїти нападників і викликала поліцію. Тоді відморозки накинулися на них. Як виявилося, нападники – чемпіони різних категорій з тайського боксу.
Прибула на місце поліція затримала зловмисників і доставила в Шевченківське відділення. За попередньою інформацією, за медичною допомогою після нападу звернулися 8 осіб. Частина з них знаходиться в лікарні. Відомо, що одному з постраждалих проломили голову.
Також надійшла інформація, що до будівель лікарні та РВВС під’їхали позашляховики з людьми спортивної статури. Чоловіки погрожували потерпілим і говорили, що “поріжуть їх сім’ї”, якщо люди будуть давати будь-які свідчення про те, що сталося.