Одеський Дайджест вже писав про складну ситуацію, в якій опинився маленький хлопчик Валик, що мешкає з асоціальної матір’ю і бабусею алкоголічкою. Долею малюка опікувалися волонтери та правозахисники. Останнім часом їжу та одяг для дитини приносили волонтери «Корпорації Монстрів», а саме Катерина Ножевнікова. Жахи побуту, за описом волонтёра – ніщо, в порівнянні з поведінкою мами. З холодильника зникала принесена для дитини їжа, ніде не працююча мати, що не стежила за дитиною, відмовлялася їхати в лікарню для медичного обстеження сина, що відстає в розвитку через постійні хвороби і недоїдання.
І ось сьогодні, новина, яка шокувала всіх, хто стежив за ситуацією. Приморський суд постановив повернути горе-матусі дітей, вилучених з неблагополучної родини раніше. Тепер троє хлопчиків і дівчинка житимуть в халупі з непрацюючою і матір’ю і бабусею, що п’є.
«Це театр абсурду, я не знаю, що могло вплинути на рішення судді і чим вона керувалася. Там (в родині) елементарно нема що їсти, ці діти будуть просто голодувати, якщо їх не будуть годувати волонтери. Говорили, що на ремонт їм виділили 50 тисяч, там ремонт в кращому випадку на 10 тисячь проведений. Немає їжі в холодильнику – він порожній, є подароване волонтерами ліжко, яке навіть не застилається, дитина (Валик) спить як і раніше на купі ганчір’я.
У цій «матері» було шестеро дітей, один помер, і ще від одного вона відмовилася в пологовому будинку. У вилучених дітей, яких їй повернули, в притулку був хоча б шанс залишатися ситими і фізично здоровими» – прокоментувала ситуацію Катерина Ножевнікова спеціально для Одеського Дайджеста.
Як нам стало відомо, сама горе-мати не йде на контакт з журналістами, не відчиняє двері волонтерам і громадським діячам. Їжу для дитини небайдужі активісти залишають на дверній ручці. Чи потрапляє вона до малюка і чи потрапляє в повному обсязі – окреме питання.
У коментарях до публікації волонтерки Ножевнікової про те, що дітей суд повернув у сім’ю, панує шквал обурення. Одесити і безліч небайдужих громадян України мають намір надати широкого розголосу цьому кричущому випадку.
Одеський Дайджест й надалі буде стежити за ситуацією.

1 коментар