Активісти хочуть заборонити Райкіну в’їзд в Україну до його виступу в Одесі

0
20
Відомий російський актор Костянтин Райкін збирається відвідати Київ, Дніпро і Одесу. Це не влаштовує громадськіх активістів.
Невдоволення активістів викликано тим, що Костянтин Райкін свого часу підтримував Путіна на президентських виборах, а також позитивно висловлювався про “приєднання” Криму до Росії.
“Коли я дізнався, що ми не будемо взагалі втручатися в справи України, коли там якісь почалися націоналістичні такі настрої, я перше, що подумав: “А як же російські люди? Як же російське місто Севастополь, який я так люблю?” – зізнався Райкін в одному з інтерв’ю.
Щоб не допустити виступу актора в Україні, активісти збираються влаштувати акцію “Геть артістів-рашістів з України!”. 9 листопада (виступ Райкіна в Одесі запланована на 17-е) вони зберуться під стінами Ради національної безпеки і оборони України і вимагатимуть, щоб Райкіна внесли до списку осіб, що загрожують нацбезпеці.
Відзначимо, що виступ актора повинен відбутися в Українському театрі. Там він збирається дати спектакль “Над балаганом небо”.