Згорілий музей морфлота передали на відновлення Адміністрації морських портів

  0
  17
  На найближчу сесію Одеської обласної ради буде винесено питання про передачу згорілої будівлі Музею морського флоту України на Ланжеронівській, 6, на баланс Адміністрації морських портів України.
  Про це повідомив губернатор Одеської області Максим Степанов.
  “Ми вели тривалі переговори з АМПУ і буквально кілька днів тому нам вдалося переконати їх керівництво зайнятися музеєм”, – заявив губернатор.
  “Буквально вчора вранці я зустрічався з начальником АМПУ Райвіс Вецкагансом, і він підтвердив ці наміри”, – додав Степанов.
  Нагадаємо, що Музей морського флоту горів три рази – в 2005, 2015 і 2016 роках. Перша пожежа фактично знищила музей, інші дві були незначними і відбувалися з вини безпритульних, які спали в музеї. Реконструювати музей намагалися кілька разів, на що були витрачені значні суми грошей.
  Останній раз в проект відновлення музею надійшли “вливання” розміром в 28 мільйонів гривень в 2013 році. За ці гроші відремонтувати музей мала ТОВ “Група компаній “Главстрой”. Однак, був завершений лише ремонт фасаду будівлі, всередині музею, судячи з усього, були проведені тільки підготовчі роботи.