Хто кришує бізнес на дітях – жебраках

  0
  168

  Тема кримінального бізнесу на жебрацтві – величезна тема про яку писали безліч разів. Окремим пунктом тут варто виділити залучення дітей до злочинного світу і до жебракування зокрема. Ідея написання цієї статті прийшла після прочитання в соцмережі публікації громадської діячки Юлії Химерик. У статті наводяться цитати з її публікації.

  Користувач Фейсбук, побачивши біля церкви на Пушкінській дівчинку 13 років викликала поліцію і ювенальну службу. У підсумку, «вести розслідування» і боротися з представниками «жебрацької мафії» Юлії довелося разом з патрульним поліцейським Михайлом, оскільки інші служби просто покрутившись пару хвилин на місці поїхали. Далі витяг з публікації небайдужої дівчини:

  «Копи теж затримувалися і я подзвонила безпосередньо патрульному, дізналася, хто чергує в цьому районі. Виявилося, чергував Михайло. Написала йому в ФБ і він буквально за хвилин 7 добрався до мене… На пару хвилин Михайла випередили ювенальщіки. Ми пішли в перехід, але дівчинки вже не було. Ювенальщік попрощався зі мною, а в мені прокинулося шосте почуття. Я точно знала, що дівчинка десь поруч і що вона ще повернеться. Мене зрозумів Михайло і сам запропонував почати пошуки. Кілька разів ми обійшли всі переходи, всі поверхи Макдональдса і ще раз все переходи. Вирішили подивитися і церкви. Біля однієї з них, на Пушкінській, ми
  побачили її зі стаканчиком. Ми були на іншому боці дороги і поки переходили, я пожартувала: “Михайло, викликайте підкріплення, нас зараз заб’ють жебраки за не”. Патрульний посміхнувся, мовляв, “Тоді біжіть і телефонуйте на 102”. Поліцейський запитав у дівчинки, що вона тут робить і скільки їй років. Дівчинці було 14 і вона “чекала маму”. За спиною я почула перешіптування двох стремних хлопців:”Це у неї проблеми, а не у нас”. Вони дуже дивно на нас дивилися і я вирішила з
  сфоткати. Відвернулися. В цей час до нас підійшла дівчина. “Чо ви пристали до дитини? Відчепіться від неї, я її давно підгодовую, вона тут з мамою сидить”. Мама, до речі, якраз прямувала до нас з ще двома малюками.
  І тут почалося… Ті два стремних хлопця покликали третього. Він почав каруселі і повторював, мовляв, йдіть, залиште жінку в спокої, що вам треба, у неї немає іншого виходу… Потім він дістав телефон і почав знімати нас, продовжуючи сперечатися і конфліктувати. Тут я подумала, жарт про підкріплення був далеко не жартом. Хлопці здоровскі хвилювалися… А Михайлу поодинці довелося усувати конфлікт. Уявивши, як ці хлопці зараз дістануть якийсь ніж і підріжуть копа, я вирішила бити в усі дзвони) Набрала 102, де дівчина пристала до мого прізвища і довго
  з’ясовувала, як же воно пишеться… Набрала ювєнальщіків, службу Приморського, набрала Зою Мельник, набрала опера. Не знаю, чому, але приїхати так ніхто і не зміг. Тому Михайло запропонував жінці пройти в опорний пункт на вокзалі. Жінка почала м’ятися, мовляв, – “Сумки у мене важкі, не можу без нагляду залишити”. Тут я встрягла в розмову і запропонувала постежити за ними, поки вона буде перебувати в опірному пункті. Коли Михайло пішов, я зрозуміла, яку дурість зробила))) хлопці викликали якогось мужика і той почав з’ясовувати, що тут сталося.
  – Де вона?
  – Її забрав цей молодий полупоц, полупокер.
  – Дівчина з ним була? (Вказує на мене)
  – Так він всіх забрав, вона прийшла і почала йому пояснюватися.
  На цих словах хлопці пішли в сторону. Потім зайшли в церкву або у двір церкви. І через секунд 30 виставили хлопця доглядати за мною. Поки вони спілкувалися біля мене до них раз у раз підходили жебраки. Було таке відчуття, що вони тут головні, за всіх відповідають і всіма керують. Десь через хвилин 25 Михайло повернувся з мамою і дітьми. Він склав на жінку адмінпротокол за 184 статтею (невиконання батьківських зобов’язань). Ми пішли. Виявилося, у цієї жінки 10 дітей…

  Так, 10. Вона жодного разу не притягувалася за жебрацтво з ними. Троє з дітей в паспорт ще не вписані. Живе вона в приватному будинку під Одесою. Прізвище ромське. В цьому ж будинку мешкає якийсь чоловік з 11 кримінальними впровадженнями за спиною. Самими різними. Невідомо, ким він є їй (прізвище та по батькові інше)», – написала Юлія на своїй сторінці в ФБ.

  Сам по собі бізнес на жебраках страшний своєю жорстокістю. Є факти про які читач повинен знати, перш ніж подати монету тому хто просить в переході або біля церкви.

  1. Всі місця для збору грошей строго розподілені, чужинців там не тримають. У день жебрак повинен здавати план своєму «хазяїну». Є «вільні працівники» які просто відкидають «даху» за місце і спокійно збирають гроші з обивателів. Дах стежить, щоб їх не кривдили, щоб не фотографували і усуває конкурентів.
  2. Є жебраки-раби. Ці люди належать «хазяїну» який розставляє їх на певних місцях. В день вони зобов’язані здати «план», якщо цього не стається – їх б’ють, часто калічать, тому що охочіше подають тому, кого шкода. Це люди без паспарту, що потрапили в залежність від «господарів». Втекти з цього пекла вони не можуть, оскільки не мають ні коштів, ні фізичного здоров’я, часто це інваліди. Навіть їх пенсію з інвалідності отримує по їх документам «господар». Людина, що потрапила в таку пекельну машину задовольняється підстилкою на підлозі в загальній кімнаті з такими ж як він і шматком розмоченого у воді хліба. Як правило це квиток в один кінець.
  3. Діти. Ви замислювалися, чому діти на руках жебрачок завжди сплять, чи не скиглять і не плачуть?!! Про це писали сотні тисяч разів і ми напишемо знову! Для використання дітей в переходах, біля церков та базарів їх накачують алкоголем і наркотиками, щоб спав, не кричав, не дратував і не просив їсти. З дитини роблять живу ляльку для збору грошей. Малюк міг би вирости наркоманом чи алкоголіком при таких щоденних дозах, але справа якраз в тому, що він ніколи не виросте. Від 8 місяців до року живе дитина до трьох років на руках у професійної жебрачки. До речі, якщо дитина померла в процесі «трудового дня», то жебрачка зобов’язана досидіти зміну з ним на руках. Для
  своїх злочинних цілей дітей крадуть, потім використовують самі або перепродують.
  Перш, ніж подати монету або купюру жебракові з дитиною, подумайте про те, що ви спонсоруєте дитячу смерть.

  Після вивчення теми виникає ряд питань:
  Чому дах у жебраків на Привокзальній площі має базу на території церкви Московського Патріархату (церква на Пушкінській)? Чому в період рейдів поліції жебраків перекидають працювати по маршруткам 168, 120,190 і водії терпляче це витримують і навіть роблять зупинки довшими? Які ще злочинні організації в разі «грандіозного шухеру» біжать ховатися за воротами церков УПЦ МП?

  Питання кому йдуть гроші і кому заносять за турботу вже навіть не цікаві.
  Редакція Одеського дайджесту приєднується до громадськіх діячів і просить всіх небайдужих.
  Якщо ви помітили дитину, що просить милостиню або дитину що знаходиться на руках
  професійної жебрачки телефонуйте за цими номерами:
  048 779 4459, 048 779 4236, або 102.