На підвіконні Всесвітнього клубу одеситів тепер відпочиває кіт Жванецького

  0
  1041

  Сьогодні вдень на підвіконні Всесвітнього клубу одеситів на Маразліївській встановили чергову скульптуру із серії «Одеські коти».

  Цього разу одеський скульптор і художник Тетяна Штикало увічнила в пластиці, стилізованому під бронзу, Морріса – улюбленого кота Михайла Жванецького. Вусатий лежить на легендарному портфелі сатирика.

  За словами автора, кота планували встановити на день народження Михайла Михайловича, але через погану погоду довелося перенести.

  «Ми презентували його Жванецькому на день народження в залі ВКО, по скайпу, – розповіла Тетяна. – Це було для нього повною несподіванкою, і кіт йому сподобався».

  Морріс – останній кіт, встановлений в рамках «Громадського бюджету» і за рахунок міста.

  «Я сподіваюся, що цей проект не зупиниться і в Одесі з’явиться ще багато котів, – розповіла Тетяна. – Хотілося б зробити скульптури Тигри, яка працювала живой вітриною в ювелірному магазині на Дерибасівській, та кота Васі, який жив в спеціальному будиночку на дереві біля Книжкового ринку. Зараз ми шукаємо підтримки у меценатів міста, щоб розширити туристичний маршрут «Одеські коти».

  Нагадаємо, статуї котів встановлені в рамках проекту «Місто скульптур», який фінансується за рахунок «Громадського бюджету». Раніше біля Нового ринку увічнили Базаріну – кішку-рекордсменку мешкала в м’ясному корпусі ринку.