Топ-подія літа 2019!
На численні прохання глядачів! Концерт незрівнянного маестро, віртуоза найшвидшого піаніста Планети, – Любомира Мельника!
Одеський Національний театр Опери та Балету – стане найбільшим глядацьким залом, на сцені якого, артист виступить вперше за історію творчого шляху.
Після успішних гастролей в честь 70-річчя, Любомир Мельник подарує Одесі
ексклюзивне сольний виступ. За минулий рік артист дав в Україні 23 концерту і кілька десятків за кордоном.
Новатор, піаніст і композитор українського походження, є піонером Continuous Piano Music. На початку 1970-х справив значний вплив на мінімалізм, досліджуючи нові горизонти сучасної музики. Розробив власний, новий унікальний мову гри на фортепіано: відтворення безперервного потоку звуку.
Побачити і почути його виступ – це нове відкриття досвіду і розуму. Прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі – артист показує свою любов і відданість інструменту.
Піаніст має величезний творчий спадщиною: автор понад 100 музичних композицій, дискографія – понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають музиканти, світові ЗМІ. Показавши світу відеокліп на пісню Крістіни Соловій, свідоцтво того, що музика не має кордонів.
Музикант відомий як один з найшвидших піаністів планети, і більше 30 років тому встановив одночасно два рекорди Книги Гіннеса. На початку 80-х маестро розробив унікальну техніку гри надшвидких арпеджіо під назвою «безперервна музика», застосовуючи її в своїх музичних шедеврах. Оскільки мало хто може передати манеру його гри, артист виступає сам, демонструючи магічне володіння інструментом.
Віртуоз здатний відтворювати 19,5 нот в секунду кожної рукою. Мелодизм його музики не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих нотних лавин. Безперервні полотна звуку зраджують його музиці легкість сприйняття.

Квитки